Jak dosáhnout pasivního příjmu
pomocí projektu Reklama 77

Reklama 77 je český projekt, který Vám dokáže zajistit zajímavý měsíční příjem a to téměř bez práce. Jediné, co potřebujete je mít alespoň minimální přístup k internetu. K penězům se můžete dostat prakticky čtyřmi způsoby.

POZOR!
Projekt byl spuštěn teprve nedávno, tudíž reklamních ploch je velmi málo. Proto zatím doporučujeme používat čtvrtý způsob výdělku.

1. Vlastní využití reklamy
Naší reklamy můžete využít ke zvýšení návštěvnosti Vašich webových stránek. Váš účet Vám nabídne až 3 reklamy „zdarma.“
Pokud nemáte své stránky, můžete reklamní místo využít například i pro nabídky služeb Reklama 77, které Vám také přinesou zisk (viz níže).

2. Prodej reklamy
Jestliže nemáte jak využít své 3 reklamní kampaně, které jsou součástí účtu, můžete je pronajímat jiným zájemcům. Výhodou je, že si cenu můžete určit sami.
Takto prodané reklamní kampaně jsou Vašim vlastním obchodem. Reklamy jsou vkládány jako Vaše vlastní, tudíž za ně nesete i odpovědnost.

3. Nabídka služeb Reklama 77
Další možností přivýdělků je nabízení našich služeb. Za každý aktivovaný účet (řádně zaplacený) získáte každý měsíc provizi minimálně 10,- (možnost zvýšení provize je popsána níže).

4. Nabídka možného přivýdělku
Poslední možnost je prakticky totožná, jako ta předchozí. Za každý aktivovaný účet získáte pravidelnou měsíční provizi minimálně 10,-. Ale člověk, který si účet otevře jej může dále využít k výdělku. To znamená, že bude také nabízet služby Reklama 77. A i za každého člověka, kterého on zaregistruje, dostane jak on, tak i Vy provizi minimálně 10,-. A takto vyplacené provize dostáváte až do páté úrovně. Podívejte se na následující obrázek:


Na nákresu vidíme, jak se člověk, který zaregistroval 5 lidí dostal na příjem 40 – 50 tisíc Kč, a to pravidelně každý měsíc. A jak mi jistě dáte za pravdu, zaregistrovat se dá lidí mnohem více.
Musíte ovšem počítat s tím, že dostat se k tak vysokým výdělkům může být otázka mnoha měsíců, i několika let. Je třeba si ale uvědomit, že takovýchto příjmů dosáhnete, když pracujete jen několik měsíců. Zaregistrujete 5 zákazníků a pak už jen stačí čekat, než Vaši zákazníci vytvoří zbytek Vaší sítě. Pokud ale budete naše služby nabízet déle, jak zmíněných několik měsíců, máte možnost se k takovýmto výdělkům dostat rychleji.
Vaší velkou výhodou je, že nejste závislí na prodeji nějakých výrobků, jak tomu je v jiných podobných výdělečných systémech. Pokud zaregistrujete nového zákazníka, Vaše provize za něj Vám náleží pravidelně každý měsíc. A její hodnota se může se zvyšovat.

 

Jak mohu hledat nové zákazníky?
Jakým způsobem budete hledat zákazníky je jen na Vás. Pozor však na nezákonné způsoby. Například rozesílání nevyžádaných e-mailů (tzv. SPAMu) je zakázáno.
Poradíme Vám některé možnosti:

Informovat o této možnosti své přátele

Vytvořit si reklamní kampaň na Reklama 77, která bude propagovat přímo naše služby.

Vytvořit si takovouto kampaň v jiném reklamním systému, například placené reklamní systémy Vám přivedou spoustu zájemců a investovaná částka se Vám určitě vrátí zpět.

Vložte si na své stránky náš reklamní proužek, nebo třeba napište o nás článek s odkazem.

Vkládejte pravidelně inzeráty do inzercí.

Jak hledat zákazníky je jen na Vás…

 

Jak mohu zvýšit svůj zisk?
Reklama 77 Vám nabízí i možnost procentuálního navýšení Vašeho zisku. Nejjednodušším způsobem je zobrazení našich reklam na Vašich webových stránkách. Vaše reklamní plochy budou ohodnoceny administrátorem a dle jejich kvality bude navýšen Váš zisk až o 25%. Za zobrazení reklamy je garantovaná odměna každému - i na málo navštěvovaných webech.
Dále je možné získat vyšší provize za pracovitost (pokud získáte během krátké doby mnoho zákazníků). Potom také v připravovaných soutěžích nebo jako jakoukoliv jinou odměnu. Bonusy určuje administrátor a pohybují se zpravidla mezi 7 – 30%. Výjimečně mohou být i vyšší.

 

Jak mám začít?
Navštivte stránky Reklama 77, a vytvořte si nový účet. Cena účtu je 77,-/ měsíc. Po zaplacení Vám bude účet aktivován a můžete začít pracovat. Nebojte se investovat, částka 77,- není nijak vysoká a po několika měsících se Vám mnohonásobně zúročí.

 

Co všechno registrací získám?

Můžete si vytvořit až 3 reklamní kampaně, za které nezaplatíte ani korunu navíc. Platíte pouze 77,- Kč za vedení účtu.

Ihned po aktivaci účtu můžete začít pracovat a budovat si tak neomezený pasivní příjem.

Chystáme spoustu dalších projektů, ve kterých zákazníkům projektu Reklama 77 nabídneme výhodnější podmínky.

S registrací získáte dokument, který Vám pomůže ke snadnějším a rychlejším výdělkům.